Tanie torby papierowe czyli ekologiczne rozwiązania dla Twojego domu i firmy

W pracy, w domu, na zakupach - wytrzymałe torby papierowe przydają się praktycznie wszędzie. Małe i duże, kolorowe lub jednolite, z motywem graficznym albo gładkie - oferujemy szeroki wybór toreb w atrakcyjnych cenach. Realizujemy projekty zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Wśród naszych propozycji znaleźć można tanie torby papierowe w różnych kolorach (biały, brązowy, szary, zielony, czarny, czerwony, niebieski, granatowy).

Ponadto istnieje możliwość wyboru:

- uchwytu (skręcany lub płaski)

- wymiarów (standardowo: od 210 mm do 440 mm wysokości)

- gramatury papieru

- nadruku (może to być logo firmy, instytucji lub dowolny inny motyw graficzny)

Atestowane torby z dużym dnem

Torby papierowe tego typu, nazywane torbami cateringowymi, znajdują zastosowanie w branży gastronomicznej, firmach cateringowych oraz eventowych. Posiadają atest PZH do kontaktu z żywnością. Służą do przewożenia artykułów spożywczych, gotowych dań na zimno i gorąco, wyrobów cukierniczych, owoców, napojów w kubkach itp.

W torbach cateringowych dostarcza się jedzenie na wszelkiego rodzaju eventy, konferencje branżowe, bankiety oraz przyjęcia okolicznościowe. Same w sobie stanowią doskonały nośnik reklamy. Można na nich umieścić logo organizatora, nazwę restauracji czy firmy cateringowej zaopatrującej imprezę w przekąski i napoje.

Torby papierowe reklamowe

Jako gadżet reklamowy torby papierowe sprawdzają się znakomicie. Wydawane klientom w punktach sprzedaży, sklepach czy na targach budują świadomość marki. Towarzyszą klientom w ich codziennym życiu. Sprawiają, że firma staje się rozpoznawalna w coraz szerszych kręgach. Dzięki doskonałej jakości nadrukom oraz staranności wykonania świetnie wyglądają, są wytrzymałe i mogą być stosowane wielokrotnie.

Eleganckie torby papierowe sprawdzą się jako element kampanii reklamowych dużych i małych firm. To tani i skuteczny sposób na promocję swojej marki wśród potencjalnych klientów.

Torby papierowe tanio - eko MarioPack

Produkujemy modne torby papierowe – tanio, solidnie i na czas. Kładziemy nacisk na jakość oraz estetykę naszych produktów. Realizujemy spersonalizowane projekty toreb zgodnie z wytycznymi zamawiającego. Nadzorujemy proces produkcji toreb od etapu projektowania po dostarczenie zamówienia w miejsce wskazane przez klienta. Oferujemy torby papierowe w standardowych wymiarach, ale także torebki na wino, opakowania prezentowe, czy też pojemne torby cateringowe z dużym dnem. Wykonujemy efektowne nadruki metodą fleksograficzną lub sitową (w zależności od wielkości zamówienia).

Co wyróżnia nasze produkty?

- wysoka jakość wykonania i dbałość o detal

- walory estetyczne i szeroki wybór modeli

- możliwość wielokrotnego użytku

- ekologiczność (torby ulegają biodegradacji co oznacza, że są w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego)

- szerokie spektrum zastosowań

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty, zachęcamy do kontaktu z zespołem MarioPack!