Torby papierowe z uchwytem skręcanym - elegancja i styl w jednym

Torby papierowe z uchwytem skręcanym - elegancja i styl w jednym

Torby papierowe z uchwytem skręcanym - elegancja i styl w jednym

Ekologiczne torby papierowe to dobra inwestycja w trosce o środowisko naturalne. Coraz więcej przedsiębiorstw małych i dużych decyduje się na zakup praktycznych toreb z papieru, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Idealnie sprawdzają się w pracy, w domu, w podróży. Znajdują szerokie zastosowanie podczas eventów firmowych, targów branżowych, szkoleń pracowniczych czy też spotkań biznesowych. Torba papierowa z mocnym uchwytem to idealne rozwiązanie dla firm szukających proekologicznych nośników reklamy.

Na wysokiej jakości papierze można wykonać nadruk w dowolnej kolorystyce. Może to być logo firmy, slogan, z którym utożsamia się dana marka albo inny motyw graficzny przykuwający uwagę potencjalnych klientów.

MarioPack oferuje eleganckie torby papierowe z uchwytem skręcanym. Model ten dostępny jest wersji brązowej lub białej, przy czym nadruk wykonujemy w szerokiej palecie barw.

Za co cenimy torby z papieru?

  • za trwałość - w naszej ofercie znajdziesz torby papierowe wyprodukowane z mocnych, odpornych na rozdarcie materiałów, oferujące nośność aż do 15 kg
  • za estetykę - torby tego typu świetnie wyglądają, dzięki temu stanowią atrakcyjny element kampanii marketingowej; co więcej, budują wizerunek firmy jako tej, która dba o środowisko i sięga po proekologiczne produkty przyjazne planecie
  • za funkcjonalność - torby papierowe z uchwytem skręcanym są poręczne, pojemne, wygodne w codziennym użytkowaniu
  • za wszechstronne zastosowanie i możliwość wielokrotnego użytku – białe lub brązowe torby z papieru sprawdzą się w roli opakowania prezentowego, torby na zakupy lub torebki na drugie śniadanie; raz otrzymana lub zakupiona torba papierowa posłuży przez długi czas; warto ją mieć pod ręką w domu, miejscu pracy, w samochodzie
  • za biodegradowalność – torba papierowa w odróżnieniu od reklamówek foliowych ulega znacznie szybszemu procesowi biodegradacji, co pozwala zadbać o środowisko i wygląd najbliższego otoczenia (stosowanie toreb papierowych redukuje ilość odpadów zalegających na ulicach czy wysypiskach śmieci)

Gdzie sprawdzą się torby papierowe z uchwytem skręcanym?

  • w sklepach, aptekach, piekarniach, restauracjach oraz innych punktach usługowych i gastronomicznych (na przykład cateringowych)
  • w szkołach, centrach szkoleniowych, placówkach edukacyjnych
  • w siedzibach małych i dużych firm, podczas spotkań biznesowych oraz wszelkich akcji promujących daną markę
  • na targach edukacyjnych lub branżowych
  • w domu – torby wielokrotnego użytku służą m.in. do przechowywania wszelkiej maści drobiazgów, dokumentów, zabawek i innych bibelotów

Nic więc dziwnego, że tak chętnie sięgamy po mocne torby ze skręcanymi uchwytami. Są one wyjątkowo wygodne w codziennym użytkowaniu. Przydają się w domowym zaciszu, jak i podczas większych imprez. Odpowiednia gramatura papieru oraz solidne klejenie gwarantują trwałość, a wysokiej jakości nadruk wykonany nowoczesnymi technikami podnosi walory estetyczne opakowania i sprawia, że Twoja firma staje się rozpoznawalna.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą MarioPack!