Ekologiczne torby papierowe - duże rozmiary

Ekologiczne torby papierowe - duże rozmiary

O wyższości toreb papierowych nad foliowymi nie trzeba nikogo przekonywać. Opakowania wykonane z ekologicznych, biodegradowalnych materiałów mają wiele zalet, które w ogromnym stopniu pozwalają zadbać o środowisko naturalne. Firma Mariopack oferuje szeroki wybór toreb z mocnego papieru typu kraft, w tym duże opakowania z wytrzymałymi uchwytami lub bez uchwytów. Większe torby papierowe cieszą się sporym zainteresowaniem klientów z uwagi na wielość zastosowań, elegancki wygląd oraz praktyczność.

Z opakowań tego rodzaju korzystają m.in.:

  • sklepy odzieżowe, butiki, markety spożywcze, sklepy oferujące różnego rodzaju asortyment (wnętrzarskie, zoologiczne, księgarnie, apteki itd.)
  • firmy cateringowe dowożące żywność do klienta
  • biura, punkty usługowe, firmy szukające skutecznej formy reklamy
  • firmy eventowe
  • klienci indywidualni

Eko torby papierowe białe i brązowe w dużych rozmiarach

Atutem toreb papierowych jest ich wszechstronne zastosowanie, a także odporność na zniszczenie. Mocny papier ochroni zawartość torby przed zabrudzeniem czy zmoknięciem. Duże opakowania z papieru pozwolą uporządkować rzeczy w domu, przechować rzadko używane tekstylia lub odzież. Mariopack oferuje białe oraz brązowe torby papierowe gładkie lub z nadrukiem, cateringowe z szerokim dnem, szare duże torby z uchwytem płaskim i wiele innych produktów.

Duża torba papierowa z logo

Ekologiczne torby z nadrukiem to praktyczny dodatek do każdej kampanii reklamowej. Na powierzchni opakowania można nadrukować logo firmy, slogan, dowolną grafikę. W ten sposób zyskamy efektowną torbę z przekazem, która dzięki swej funkcjonalności posłuży przez długi czas. Elegancka torba wykonana z wysokiej jakości materiałów i zaopatrzona w przyciągający wzrok motyw graficzny, posłuży również jako oryginalne opakowanie prezentowe.

Postaw na eko rozwiązania

Ekologiczność toreb z papieru to jedna z głównych zalet tego rozwiązania. Podczas gdy foliowa reklamówka zalega w środowisku naturalnym przez wiele lat, opakowanie z papieru ulega znacznie szybszej biodegradacji.

Utarło się przekonanie, że plastikowe reklamówki są trwalsze od tych z papieru. Warto jednak zaznaczyć, że w procesach produkcyjnych stosuje się obecnie wyjątkowo trwały papier typu kraft, który wyróżnia się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi. W rezultacie modele papierowe oferują podobną nośność, są odporne na rozdarcie, przetarcia, a nawet wilgoć. Co więcej, atestowany papier może być stosowany w bezpośrednim kontakcie z żywnością.

Zatem jeśli szukasz dużych toreb papierowych do celów reklamowych lub innych, sprawdź ofertę naszej firmy. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu.