Torby papierowe z logo firmy - idealna promocja

Torby papierowe z logo firmy, torebki firmowe z logo

Torby papierowe eko

Trend eko na dobre zadomowił się w branży reklamowej. Dziś śmiało można stwierdzić, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nie okazał się krótkotrwałą modą, która - jak każda inna - w końcu przeminie. Coraz większa świadomość społeczna w zakresie ochrony środowiska sprawiła, że na co dzień chętniej sięgamy po produkty naturalne - mowa zarówno o żywności, kosmetykach, wyposażeniu wnętrz, jak i materiałach reklamowych wykorzystywanych na szeroką skalę w sieciach handlowych i punktach usługowych.

(Dobra) reklama dźwignią handlu

Ekologiczna torba papierowa to doskonały nośnik reklamy. Kosztuje niewiele, a posiada duży potencjał marketingowy. Pomaga budować proekologiczny wizerunek firmy lub instytucji, pełni funkcję estetyczną i jest wygodna w użytkowaniu.

Torby papierowe z logo firmy - gdzie się sprawdzą?

- we wszelkiego rodzaju punktach handlowych i usługowych

- w cukierniach, restauracjach, kawiarniach oraz lokalach gastronomicznych oferujących jedzenie na wynos

- w branży cateringowej - torby papierowe z atestem idealnie nadają się do transportu i przechowywania żywności

- w branży eventowej

- wszędzie tam, gdzie za pomocą atrakcyjnej grafiki chcemy zaprezentować swoją działalność szerokiemu gronu odbiorców

Torby papierowe z intrygującym motywem graficznym, stylowym nadrukiem czy chwytliwym sloganem znajdą zastosowanie podczas wszelkiego typu wydarzeń kulturalnych, kampanii marketingowych i społecznych.

Zalety toreb papierowych z logo

Są pojemne, eleganckie i wytrzymałe (nośność torby nawet do 15 kg). Do zalet toreb z papieru eko marki MarioPack zalicza się również minimalistyczny design i doskonałą jakość wykonania. Użytkownicy opakowań papierowych docenią możliwość wielokrotnego użytku torby. Taki produkt przyda się podczas kolejnych zakupów. Może służyć do przechowywania przeróżnych bibelotów. Sprawdzi się także jako opakowanie prezentowe.

W ofercie MarioPack znaleźć można białe, szare lub kolorowe torby papierowe z logo, w tym torby cateringowe z dużym dnem. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem!

Zobacz także:

Gdzie najczęściej są stosowane torby papierowe?

Torby ekologiczne brązowe: rodzaje i zastosowanie toreb papierowych

Czy torby papierowe są ekologiczne?

Torby papierowe czy foliowe - chrońmy środowisko!