Gdzie najczęściej są stosowane torby papierowe?

Gdzie najczęściej są stosowane torby papierowe?

Wszechstronność i wielofunkcyjność toreb papierowych sprawiły, że znajdują one zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Są wykorzystywane na szeroką skalę przez firmy z różnych branż, a także na co dzień - w domu, w pracy, na zakupach. To znakomita alternatywa dla toreb foliowych, które - podobnie jak produkty z tworzyw sztucznych zalegające na wysypiskach śmieci - stwarzają poważne zagrożenie dla środowiska naturalnego.

Ekologiczne torby papierowe z logo

Torby z papieru od lat są stosowane w branży reklamowej i eventowej. To niezwykle funkcjonalny produkt, który przydaje się wszędzie tam, gdzie chcemy dotrzeć ze swoją marką do szerokiego grona potencjalnych klientów. Eleganckie torby papierowe chętnie używane są przez firmy oferujące naturalne kosmetyki, produkty bio czy też zdrową żywność, ale nie tylko. Obecnie coraz więcej małych i dużych przedsiębiorstw sięga po proekologiczne rozwiązania. Z toreb papierowych korzystają marki odzieżowe, księgarnie, apteki czy też drogerie.

Firma MarioPack oferuje wytrzymałe torby papierowe wyprodukowane z mocnego papieru typu „kraft”. Na życzenie klienta opatrujemy torby w logo, slogany czy też inne motywy graficzne. Dzięki temu zyskać można oryginalny gadżet reklamowy do zadań specjalnych.

Torby papierowe do kontaktu z żywnością

Proponujemy ponadto torby papierowe z szerokim dnem - idealne do przechowywania żywności. Opakowania cateringowe stosowane są w restauracjach, kawiarniach i punktach gastronomicznych z jedzeniem na wynos. Torby papierowe bez wątpienia przydadzą się podczas zakupów spożywczych - zwłaszcza do przenoszenia świeżych owoców i warzyw, które w kontakcie z foliową „jednorazówką” szybciej tracą świeżość i ładny wygląd.

Do wykorzystania na co dzień i od święta

W pracy, w szkole, w podróży - torby papierowe eko znajdują zastosowanie w każdych warunkach. Są przydatne podczas porządkowania mieszkania czy też przeprowadzki. Posłużą również do przechowywania różnego typu przedmiotów - książek, zabawek, papeterii, a nawet... żywych roślin domowych!

Co więcej, eleganckie torebki papierowe o minimalistycznym designie sprawdzą się również w roli opakowania prezentowego. Ekologiczne produkty tego typu to również źródło inspiracji pobudzających kreatywność. Nieużywane torby papierowe mogą przydać się miłośnikom unikalnych wyrobów rękodzielniczych.

Torby papierowe szare, białe, kolorowe - szeroki wybór ekologicznych opakowań znajdziesz na www.torbykraft.pl. Zapraszamy!

Zobacz także:

Torby papierowe z logo firmy - idealna promocja

Torby ekologiczne brązowe: rodzaje i zastosowanie toreb papierowych

Czy torby papierowe są ekologiczne?

Torby papierowe czy foliowe - chrońmy środowisko!